Ekskluzywne poduszki Versace

Versace sięga we wzornictwie przemysłowym do tkanin, pościeli i innych przedmiotów codziennego użytku w tym poduszek. Zmiana sofy w salonie była dla mnie wyzwaniem.  W pamięci mam babciny salon gdzie na sofach wspierały się jedwabne i aksamitne poduszki haftowane ręcznie przez kolejne pokolenia kobiet. Poduszki nieco wypłowiałe ale ciągle miłe w dotyku i piękne.

versace-pilow-5

versace-pilow-11

versace-pilow-6

Scena z polowania na jednej z nich była moim ulubionym obrazkiem z dzieciństwa. Geneza wystroju babcinego salonu leżała w odległych czasach. Zrozumiałam to gdy zwiedzałam zamki nad Loarą. W jednej z ciągle zamieszkanych rezydencji znalazłam się w prywatnym salonie gdzie dziesiątki przepięknych poduszek dopełniały każdy z mebli. Zarówno meble jak i poduszki były oryginalne i miały grubo ponad sto pięćdziesiąt lat. Takiego klimatu nie da się łatwo odtworzyć w czasach masowej produkcji dostępnej w hipermarketach.

Seria poduszek Versace, na którą natknęłam się w salonie Rosenthal zupełnie mnie zaskoczyła. Dobrze – nie natknęłam się. Jedna z poduszek trafiła na plan naszej produkcji Mega (Super) Brands One. Odnalazłam w tych poduszkach ten klimat. Piękne tkaniny, ładne wzory i przede wszystkim dużą ilość różnych stylistyk. Jednokolorowe oraz o bogatym wzornictwie. Z logotypem Versace lub bez. Każda z nich mi się podobała. Wybrałam na początek dwie. Jedna z obszyciem z frędzli druga obszyta bawełnianą linką. Piękne, urzekające. Wygodne i o hipnotyzującym wzorze, który sprawia wrażenie ręcznie malowanego. Doskonały dodatek do salonu. Będą następne!

versace-pilow

versace-pilow-10

versace-pilow-9

versace-pilow-8

versace-pilow-7

versace-pilow-6

versace-pilow-4

versace-pilow-3

versace-pilow-2