Rewolucyjne podejście do peelingu!!!

Wydaje się, że w kosmetyce wymyślono już wszystko… Tymczasem stałe dążenie Yves Rocher do jak największego związku z naturą, weszło w zupełnie inny wymiar. To już nie tylko nie używanie parabenów! To dążenie do niemal absolutnie naturalnego składu kosmetyków ale podparte dodatkowo zupełnie innowacyjnymi rozwiązaniami.

Nie wierzycie? Zastanówcie się co wiecie o peelingach? Znamy ich wiele rodzajów ale takiego czegoś jak puder peelingujący, który można mieszać z dowolnym żelem do mycia twarzy – z pewnością jeszcze nie próbowaliście. 

Tak! To propozycja dla wszystkich. Mężczyźni stosują swoje żele do mycia ciała i rzadko sięgają po specjalny żel do twarzy. Peeling i jego zastosowanie wydaje się mało męskie chociaż to właśnie na niezbyt często zadbanej skórze, widać najbardziej efekt użycia peelingu.

Yves Rocher-6

Kobiece specyfiki musza być dostosowane ściśle do skóry, która potrafi nawet w obrębie twarzy różnić się znacznie w zapotrzebowaniu na nawilżenie. Jeśli więc macie swój ulubiony żel to nie ma sprawy. Wystarczy użyć odrobiny pudru peelingującego, zmieszanego z waszym żelem i pomasować przez chwilę skórę na twarzy.

Puder peelingujący wykonany jest z siedmiu składników całkowicie naturalnego pochodzenia. Tą naturę naprawdę czuć. Puder pachnie jak zmielona ziołowa herbata. Przed  zmieszaniem z żelem do mycia twarzy należy odrobina wstrząsnąć buteleczką. Puder wystarcza na długo ponieważ dodajemy go szczyptami.

Oczywiście Yves Rocher nie pozostawia nas bez alternatywy. Możemy użyć go z peelingującym żelem do twarzy, który nie tylko oczyszcza skórę, ale także sam w sobie zdziera naskórek (posiada bowiem w składzie mikrogranulki startego bambusa) dając przy tym przyjemny zapach.

Jednak moc pudru peelingującego doceniamy zwłaszcza wówczas gdy sięgamy po swój – zwykły żel do mycia, który po prostu lubimy. Bez problemu użycie pudru przekształca nasz żel w żel do peelingu! Powinniście spróbować!

Yves Rocher-5