Męska energia wspierana przez kosmetyki!

Będąc nieco wyciszonym – MEGAMAG – zwraca uwagę także na urodę. Tym razemprezentujemy coś dla panów. Seria Energie Homme!

Uroda dla prawdziwego mężczyzny to słowo tabu. Środki do pielęgnacji męskiej urody coraz częściej jednak stają się przedmiotem zainteresowania. Yves Rocher ma w swej ofercie serię kosmetyków dla panów. Serię skupiającą się na usuwaniu śladów zmęczenia, oczyszczaniu i regeneracji. Na półkach łatwo odnaleźć te kosmetyki – wyróżnia je bowiem pomarańczowa barwa opakowań. Gama Energie Homme powstała specjalnie z myślą o specyficznych potrzebach męskiej skóry. Jest kierowana przede wszystkim do mężczyzn powyżej 30 roku życia, którzy poszukują produktów usuwających oznaki zmęczenia oraz pierwsze sygnały starzenia widoczne na skórze. Jeżeli przeanalizujemy skład tych specyfików – przekonamy się, że ich budowa jest bardzo przemyślana.

energie-homme-5

Przede wszystkim Oczyszczający peeling do twarzy składający się z guarany, która pobudzająco działa na skórę i usuwa oznaki zmęczenia. Mikrogranulki z bambusa oczyszczają skórą usuwając martwe komórki naskórka. Mentol daje uczucie odświeżenia i przyjemnego chłodu na twarzy. Po zastosowaniu kosmetyku skóra jest oczyszczona, gładsza i pełna energii. Peeling należy stosować  2 razy w tygodniu przez goleniem. Nakładać na zwilżoną skórę twarzy wykonując okrężne ruchy omijając okolice oczu. Obficie spłukać.

Żel usuwający oznaki zmęczenia. Zadaniem żelu jest zapewnienie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry przez cały dzień oraz pobudzenie jej i usunięcie oznak zmęczenia. Formuła lekkiego żelu pozwala na szybką aplikację, bez efektu lepkości na skórze. Kosmetyk został wzbogacony olejem sezamowym, dzięki któremu skóra jest delikatna i odczuwa komfort. Wyciąg z guarany posiadającej największa zawartość kofeiny doprowadza skórę do gwałtownego pobudzenia. Można używać go codziennie rano na twarz, delikatnymi ruchami omijając kontur oczu.

energie-homme-4

Żel błyskawicznie wygładzający pod oczy. Zadaniem żelu jest zniwelowanie zmarszczek, cieni i opuchlizny pod oczami. Świeży, nieperfumowany żel o lekkiej konsystencji zapewnia ultra-szybkie wchłanianie. Formuła wzbogacona o wyciąg z rokitnika, aby wygładzić skórę i poprawić jej sprężystość oraz wyciąg z kasztanowca indyjskiego, aby usunąć opuchlizny i cienie. Końcówkę aplikatora wyposażono w 3 metalowe kulki aby zapewnić precyzyjny i skuteczny masaż podczas aplikacji. Regularne stosowanie żelu sprawia, że spojrzenie wygląda na „obudzone”, zmarszczki i bruzdy wokół oczu są wygładzone a cienie i opuchlizny są widocznie zmniejszone. Możemy stosować go codziennie rano i wieczorem.

energie-homme-3

Krem wygładzająco-ujędrniający – o właściwościach pobudzających i wygładzających skórę. Również zbudowany w oparciu o wyciąg z guarany ale także z rokitnika, który spowalnia proces starzenia skóry. Do stosowania codziennie rano pozwala na uzyskanie bardziej „wypoczętego” wyglądu.

Wszystkie kosmetyki charakteryzuje bardzo delikatny zapach. Świerzy, przyjemny ale jednak męski. Świetnie komponujący się z każdą wodą po goleniu lub toaletową. Łatwe w użyciu aplikatory pozwalają na męskie podejście do dbania o wygląd. Męskie czyli szybkie i bezproblemowe. Do tego zapach, na który bardzo zwracają uwagę panie… Chyba warto potestować.