Silne i piękne włosy!

Biały łubin w kosmetyce stosowany jest głównie ze względu na swje właściwości wspomagające budowę włosa. Yves Rocher z typową dla siebie dbałością o stosowanie naturalnych składników stworzyło kosmetyki powstrzymujące wypadanie, stymulujące wzrost i powodujące wzmocnienie włosów. Możemy w łatwy sposób zastosować zestaw złożony z szamponu i kuracji przeciw wypadaniu włosów.

Z szamponem sprawa jest oczywista. Szampon przeciw wypadaniu włosów z wyciągiem z białego łubinu to kosmetyk pielęgnacyjny, który skutecznie oczyszcza i wzmacnia włosy z tendencją do wypadania. Wpływając na usprawnienie mikrokrążenia w skórze głowy, sprawia, że włosy odzyskują swoją witalność, stają się mocniejsze i stopniowo odzyskują gęstość. Formuła kosmetyku opiera się na stymulujących mikrokrążenie właściwościach wyciągu z białego łubinu. Kosmetyk polecany jest do włosów z tendencją do wypadania. Produkt nie zawiera parabenów ani silikonów co w Yves Rocher jest normą.

Yves_Rocher_-3

Szampon poprawia krążenie skóry głowy. Włosy odzyskują swoją siłę i witalność, są wytrzymalsze, a z czasem stają się coraz bardziej gęste. Wystarczy stosować specyfik 2-3 razy w tygodniu.

Bardziej zaawansowanym środkiem jest kuracja przeciw wypadaniu włosów. To rozłożony na miesiąc proces wzmacniający włosy, który stosujemy samodzielnie bez potrzeby odwiedzenia salonu kosmetycznego. Wystarczy co dwa dni przez okres jednego miesiąca rozprowadzać zawartość ampułki na skórze głowy. Delikatne wmasowywanie bez spłukiwania poprzedzające właściwe wysuszenie i ułożenie fryzury nie jest czynnością skomplikowaną. Stosowanie kuracji na przemian z myciem włosów szamponem jeszcze bardziej wzmacnia efekt.

Yves_Rocher_

Kuracja przeciw wypadaniu włosów z wyciągiem z białego łubinu to skoncentrowany kosmetyk do przeprowadzenia miesięcznej kuracji wzmacniającej i stymulującej do włosów z tendencją do wypadania. Kosmetyk ogranicza zbyt duże wydzielanie sebum powodujące osłabienie cebulek i stymuluje mikrokrążenie skóry głowy. Włosy są wzmocnione od cebulki po same końce i stopniowo odzyskują swoją gęstość. Formuła kosmetyku opiera się na stymulujących mikrokrążenie właściwościach wyciągu z białego łubinu. Kosmetyk polecany jest do włosów w tendencją do wypadania. Produkt również nie zawiera parabenów ani silikonów.

Yves_Rocher_-4