Velvet Rope – nowa kolekcja marki Puma

Bohaterkami kampanii nowej kobiecej kolekcji są Kylie Jenner oraz ekipa z New York City Ballet.

AW17_PUMA_VelvetRope__1_

AW17_PUMA_VelvetRope__9_

Światowa marka sportowa PUMA nigdy nie zwalnia tempa. Sukces premiery Swan Pack z Kylie Jenner oraz tancerkami z zespołu New York City Ballet na sezon SS17 sprawił, że marka również na jesień i zimę powraca z nową, bezkompromisową kolekcją stworzoną z myślą o kobietach – Velvet Rope. Skąd pomysł na nazwę? Wziął się od angielskiego określenia velvet rope, czyli kordonów, które jedną liną wyznaczają granicę pomiędzy kolejką i imprezą. Możesz zdecydować się grzecznie czekać na swoją kolej. Albo możesz wyróżnić się z tłumu i wyrazić swoją osobowość w tym właśnie momencie – a wszystko dzięki pewności siebie, która uwodzi i której nie można nic odmówić.

AW17_PUMA_VelvetRope__11_

Uosobienie niepokornego ducha Velvet Rope z nutką filozofii „DO YOU” od PUMA – w kampanii nie bez powodu podziwiamy Kylie Jenner wraz z utalentowanymi nazwiskami z nowojorskiej sceny baletowej jak Olivia Boisson, Mimi Staker, Emilie Gerrity, Meagan Mann oraz Unity Phelan. W kolekcji na sezon AW17 znajdziemy inspirujące do działania propozycje dla kobiet, które niezawodnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Łamać zasady, podążać za instynktami i stawać się najlepszą wersją samej siebie? To w stylu Velvet Rope.

AW17_PUMA_VelvetRope__8_

AW17_PUMA_VelvetRope__7_

Velvet Rope to technologicznie zaawansowana kolekcja z pogranicza Sportstyle oraz profesjonalnego treningu, dzięki której niezależnie od sytuacji zapewni Ci absolutną pewność siebie. Inspiracją dla projektów był świat i społeczności, z których Velvet Rope się wywodzi i którymi żyje. W palecie kolorystycznej królują jesienne barwy z metalicznymi akcentami – błyszczącymi oliwkowymi i miedzianymi odcieniami przeplatające się z granatem oraz srebrem. Propozycje zachwycają, podkreślając sylwetkę i gwarantując potrzebne wsparcie podczas treningu. Od wytrzymałej Lycry po miękki welur, użyte materiały to synonim funkcjonalności, dzięki czemu możesz podjąć wyzwanie aktywności w każdej chwili dnia czy nocy.

PUMA_VelvetRope_2017__3_ PUMA_VelvetRope_2017__5_ PUMA_VelvetRope_2017__1_ PUMA_VelvetRope_2017__11_ PUMA_VelvetRope_2017__13_

Nowa kolekcja silnie nawiązuje do kampanii „DO YOU”, której oficjalna premiera miała miejsce w sierpniu 2016 r. i tylko nabiera rozpędu w tym roku. Kampania zjednuje kobiety z różnych środowisk, z których każda dzieli się swoją historią o odwadze i pewności siebie, inspirując otaczających ich ludzi. Celem „DO YOU” jest wesprzeć kobiety w codziennym dążeniu do udowadniania swoich racji i wartości, niezależnie i wbrew temu, co uważają inni.

Kolekcja Velvet Rope na sezon jesień-zima 2017 będzie dostępna na PUMA.com, w sklepach stacjonarnych PUMA oraz w wybranych sklepach naszych partnerów od 15 lipca 2017 r.

PUMA_VelvetRope_2017__10_ PUMA_VelvetRope_2017__9_ PUMA_VelvetRope_2017__15_ PUMA_VelvetRope_2017__14_

PUMA_VelvetRope_2017__2_ PUMA_VelvetRope_2017__4_ PUMA_VelvetRope_2017__6_