Rosenthal meets Versace w najnowszych odsłonach

Seria porcelany zaprojektowanej przez Giannego i Donatellę Versace to Hi-End współczesnego wzornictwa. O linii Medusa pisaliśmy już w Megamag. Firma Rosenthal nie próżnuje i stale prezentuje nowe projekty. Co jakiś czas ukazują się nowe kształty, jeszcze częściej nowe wzory.

Poniżej wazon z kolekcji Versace I ❤ Baroque. Fotografie można powiększać przez podwójne kliknięcie. Warto, aby zobaczyć bogactwo zdobień.

Versace-004

Versace_001

Versace-003

Mamy okazję zaprezentować dwie linii porcelany, która nieco odbiega kształtem od klasycznych serii takich jak Vanity, Medusa, Meandre d-Or. Uchodzący już za ikonę, charakterystyczny kształt skrzydełka w filiżankach, został zastąpiony klasycznym, zamkniętym, lekko i zgrabnie wyprofilowanym uszkiem. Versace Prestige Gala oraz I ❤ Baroque to nowy kształt i nowa funkcjonalność, nam jednak do gustu, bardzo przypadły nowe zdobienia. Zarówno w kwestii kolorów jak i motywów zdobniczych możemy podziwiać swoistą symbiozę klasyki o starożytnych powiązaniach w serii Prestige Gala oraz bardzo wysublimowaną zdobniczo i pełną przepychu linię I ❤ Baroque.

Filiżanka z serii Versace Prestige Gala

Versace14

Versace007

Versace006

Każdy kto pokochał przepych zdobień, zawartych w wyrobach Rosenthal meets Versace z pewnością będzie usatysfakcjonowany nowymi propozycjami. Najważniejsze jednak jest to, że angażując się w wybór ekskluzywnej porcelany z tych serii, nabywamy dzieła sztuki użytkowej i zdobniczej, najwyższej klasy. Oceńcie sami.

Versace15

Versace10

Versace-005

Versace08

Versace 13