Damski chronograf w kolorze Royal blue!

Błękit królewski – w 2018 roku po raz kolejny został okrzyknięty jednym z najbardziej wyrafinowanych trendów kolorystycznych światowej mody. Teraz w tym szlachetnym odcieniu dostępny jest także ultraprecyzyjny zegarek DS-8 Lady Chronograph marki Certina. Jego błękit współgra z każdym odcieniem skóry i wyraża prawdziwe wyczucie stylu.

Delikatny chronograf zamknięty w kopercie o średnicy 34,5 mm, z powłoką PVD z różowego złota. Polerowana na błysk tarcza o satynowym wykończeniu mieni się odcieniami głębokiego błękitu, korespondującymi z różowym złotem powłoki PVD na wskazówkach. Ciemnoniebieski pasek ze skóry cielęcej imitującej skórę krokodyla harmonijnie dopełnia całości. Wnętrze chronografu skrywa najnowocześniejszy mechanizm kwarcowy Precidrive™, posiadający oficjalny certyfikat chronometru. Mechanizm ten z niezawodną precyzją napędza wskazówki: godzinową, minutową i sekundnik oraz datownik i licznik stopera.

Zrzut ekranu 2018-06-28 o 13.54.04

Ten szlachetnie wyglądający zegarek dostępny jest również ze skórzanym paskiem w kolorze brązowym. Model stanowi dopełnienie dotychczasowej kolekcji, w której – zależnie od wariantu – ciemnoszare tarcze lub tarcze z białej masy perłowej zestawiono z białym skórzanym paskiem, stalową lub dwukolorową bransoletą.

Certina DS-8 Lady Chronograph C033.234.36.048.00

 

Nieco danych technicznych – dla bardziej wnikliwych.

Mechanizm: Mechanizm kwarcowy ETA G15.212 AA Precidrive™, wyprodukowany w Szwajcarii, certyfikat COSC, wskazówka godzinowa, minutowa, sekundowa, datownik i funkcja EOL (wskaźnik zużycia baterii)
Chronograf: licznik 30-minutowy, 1/10 sekundy i 60-sekundowy

Koperta: Polerowana stal szlachetna 316L z powłoką PVD z różowego złota,
średnica 34,5 mm, dekiel z logiem żółwia marki CERTINA

Tarcza: Ciemnoniebieska tarcza o satynowym wykończeniu z indeksami i wskazówkami z powłoką PVD z różowego złota; Powłoka Super-LumiNova® na wskazówkach minutowych i godzinowych; 30-minutowy licznik na godzinie dziesiątej; 1/10-sekundowy licznik na godzinie drugiej; mały sekundnik i datownik na godzinie szóstej

Wodoszczelność: przy ciśnieniu do 10 bar (100 metrów)

Szkło: Szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną po obu stronach

Pasek do zegarka: Ciemnoniebieski pasek z cielęcej skóry z motylkowym zapięciem z różowego złota

Cechy szczególne: DS (Double Security), chronometr kwarcowy z certyfikatem COSC