Opalanie z Yves Rocher

Mamy wakacje! Plaża, słońce, opalanie. To te aspekty wakacji na które czekamy. Oczywiście musimy się zabezpieczyć przed szkodliwym promieniowaniem no i oczywiście jak najszybciej i jak najładniej się opalić. Ruszamy do sklepów po odpowiednie specyfiki i… Nie zwracając uwagi na to co zawierają – dokonujemy mniej lub bardziej przemyślanych zakupów. Czy skład mleczka, sprayu, olejku do opalania powinny nas obchodzić? Otóż tak! W zdecydowanej większości przypadków mamy do czynienia z nadmiernym wykorzystaniem parabenów, barwników i olejów mineralnych oraz często bardzo zaawansowanych składników chemicznych, które nie do końca pozostają obojętne dla naszego organizmu.

yves-rocher-3

Yves Rocher zbudowało swą ofertę kosmetyków zabezpieczających i wspomagających opalanie na bazie naturalnych składników, których ilość przekracza 90% całej objętości. Znany i przedstawiany we wcześniejszych materiałach – Mikołajek nadmorski – roślina występująca na wybrzeżach Francji – stał się podstawą do produkcji zarówno bezbarwnych sprayów do opalania jak i mleczek czy olejków.

Wyciąg z Mikołajka Nadmorskiego to roślinny składnik z 5 właściwościami ukierunkowanymi na ochronę i pielęgnację skóry: zwiększa poziom melaniny w skórze, stymuluje naturalną zdolność skóry do ochrony przez promieniowaniem UVB, chroni przez fotostarzeniem, chroni strukturę skóry, stymuluje regenerację komórek.

Filtry UVA i UVB od 15 do ponad 50 pozwalają wybrać moc zabezpieczenia, którą najczęściej bierzemy pod uwagę wybierając miejsce odpoczynku.

Specyfiki są delikatne i łatwe w dozowaniu. Nie powodują lepkości i uczucia napięcia skóry. Skóra ma ładny zapach – jest miękka i delikatna.

yves-rocher-2

Dbając o wygląd ciała w czasie opalania i po – nie zapominajmy pomóc mu się zregenerować – dlatego poza samymi kosmetykami wspomagającymi opalanie prezentujemy także mleczko regenerujące. Nie sposób myśleć jedynie o zbrązowieniu! Należy także pomóc skórze odpocząć po dużej dawce słońca. Dzięki tym kosmetykom jesteśmy zabezpieczeni w sposób nowoczesny, bez przetłuszczeń i nadmiernego obciążenia skóry. Ulga, którą przynosi użycie mleczka regenerującego jest natychmiastowa. Sprawdziłam na własnej skórze podczas przygotowania tego materiału. Fotografie w artykule to zdjęcia nie zrobione we Francji, a podczas mojego testowego urlopu nad naszym pięknym morzem. Zaskoczyło mnie w tych kosmetykach delikatne wchłanianie przez skórę i łatwość aplikowania i rozsmarowania na skórze. Jeśli denerwują was ciężkie mleczka czy olejki do opalania – a mnie denerwują – to są to produkty dla was. Nie męczymy się, nie pamiętamy, że ich użyliśmy a zabezpieczenie działa, opalenizna jest ładna w kolorze i równomierna.

Każdy kosmetyk z prezentowanych w niniejszym artykule jest dogłębnie przebadany. Formuły testowane są pod kontrolą dermatologiczną i nadzorem oftalmologicznym (okulistycznym).

Należy pamietać o właściwej aplikacji – nałożyć obficie na całe ciało. Wstrząsnąć przed użyciem. Często ponawiajcie aplikację, również po pływaniu, osuszaniu się i spoceniu. Wraz ze zmniejszającą się ilością produktu na skórze zmniejsza się poziom ochrony. Każda ekspozycja na słońce jest niebezpieczna dla twojego zdrowia nawet, jeśli stosujesz filtry przeciwsłoneczne.

yves-rocher-4

Mleczko do opalania do ciała z wyciągiem z mikołajka nadmorskiego spf50

Skóra jest skutecznie chroniona przed promieniowaniem UVA/UVB. Intensywnie odżywia skórę, która staje się gładka i miękka.

Formuła kosmetyku to olejek, który nie pozostawia lepkiej warstwy i sprawia, że skóra pięknie błyszczy się w słońcu. Pozostawia skórę przyjemnie pachnącą.

Olejek do opalania ciała z wyciągiem z Mikołajka Nadmorskiego SPF15

Skóra jest skutecznie chroniona przed promieniowaniem UVA/UVB. Intensywnie odżywia skórę, która staje się gładka i miękka.

Formuła kosmetyku to olejek, który nie pozostawia lepkiej warstwy i sprawia, że skóra pięknie błyszczy się w słońcu. Pozostawia skórę przyjemnie pachnącą.

yves-rocher-6

Bezbarwny spray do opalania ciała z wyciągiem z Mikołajka Nadmorskiego SPF30

Skóra jest skutecznie chroniona przed promieniowaniem UVA/UVB. Skóra jest natychmiast nawilżona, opalenizna jest świetlista i promienna.

Transparentna i nieoleista formuła, szybkoschnąca zapewniająca równomierne rozprowadzenie, bez plam. Pozostawia skórę pięknie pachnącą.

yves-rocher-5

Nawilżająco-odbudowujące mleczko do ciała po opalaniu z wyciągiem z Mikołajka Nadmorskiego

Intensywne nawilżenie i łagodzenie. Skóra jest intensywnie odbudowana po ekspozycji słonecznej i odzyskuje swoją miękkość.

Formuła produktu to lekkie, szybko wchłaniające się mleczko, natychmiast odświeża skórę usuwając uczucie napięcia.

Jego ergonomiczne opakowania ułatwia dozowanie na ciało i twarz.

Opalenizna jest piękna i długotrwała.

yves-rocher-7