Amber Noir – Czarny Bursztyn

Tak – nie ulega wątpliwości, ten zapach nie jest dla każdego! Zbliża się czas gdy udamy się do sklepów w poszukiwaniu prezentów. Drogie Panie – koniecznie musicie sprawdzić czy zapowiadane przez twórców tych kosmetyków zestawienie zapachowe jest dobre dla Waszego mężczyzny. Jeśli tak – możecie zakupić cały zestaw składający się z perfumowanego żelu pod prysznic, dezodorantu i wody toaletowej Ambre Noir. Zawsze zastosowanie całego zestawu korzystnie wpływa na trwałość zapachu a ten jest w tym wypadku nieprzeciętny.

Jak twierdzą fachowcy z Yves Rocher: „Zapach orientalno drzewny dla mężczyzny świadomego swojej siły uwodzenia. Ambre Noir łączy intensywny, drzewny charakter paczuli i wetiweru ze zmysłowością bobu Tonka. W sercu kompozycji przebija się subtelny cedr i lawenda, które podkreślają jej elegancję.”

yves-rocher-8

yves-rocher-6

Mamy wrażenie, że nie ma w tym opisie przesady, a sam fakt, że kosmetyki te można nabyć tylko w salonach Yves Rocher, a nie dużych sieciówkach jeszcze bardziej podkreśli jego unikatowość.

Olejki eteryczne z Paczuli dają akordy otulające i drzewne, nadają siłę i głębię kompozycji.

Olejki eteryczne z Wetiweru dodają akordy ciepłe i ziemiste, które sprawiają, że cała kompozycja jest elegancka i wibrująca.

Absolut z prażonego Bobu Tonka dodaje nuty ambrowe i waniliowe. W zapachu został wykorzystany prażony Bób Tonka. Otrzymany z niego absolut nadaje Ambre Noir wyjątkowo zmysłowy charakter, intensywność i męskość.

yves-rocher-5

Takie opisy albo pomijamy albo lekceważymy. tym razem opis jest bardzo wierny. Przeznaczenie Ambre Noir to nadanie mężczyźnie zdecydowania i tajemniczości. Wszystko w typowo praktycznej, męskiej wersji. Nawet żel pod prysznic może być używany jako szampon. Nade wszystko praktyka i męska logika. Pewna siebie i wyrazista jak czarny bursztyn.

yves-rocher-4

yves-rocher-3

yves-rocher-2