Jak pozbyć się muszek?

Masz problem z muszkami? Szukasz sposobu jak pozbyć się muszek?

Świetnie przygotowaliśmy kilka porad, specjalnie dla ciebie, a więc musisz wiedzieć, że muszki pojawiają się najczęściej w ciepłe dni i ciągnie ich do słodkich rzeczy, a więc zacznij od porządku w kuchni, nie pozwól na to by leżały przekrojone owoce lub warzywa na blacie, ani żeby został gdzieś sok z na przykład cytryny, ponieważ, właśnie to przyciąga muszki. Postaraj się o przetrzymywania owoców i warzyw w lodówce, a jeśli to niemożliwe włóż je do pojemnika szczelnego, wtedy na pewno nie zlecą się muszki.
Pamiętaj również o tym aby często wynosić odpady, ponieważ one też w dużym stopniu zwabiają muszki do nas. Gdy czystość w kuchni jest zachowana, zajmijmy się sposobami do eliminowania tych małych muszek.
A więc sposób pierwszy to alkohol, nalej trochę wina do słoika lub innego pojemnika, dolej odrobinę płynu do naczyń i zostaw w ustronnym miejscu. Podobnym sposobem, może być ocet połączony z płynem do naczyń. Następnym sposobem, będzie wkrojenie kawałek na przykład jabłka do pojemnika małego przykryć go bardzo dokładnie folią i ponakłuwać szpilką lub wykałaczką, muszki dostaną się do środka, lecz na zewnątrz się nie wydostaną. Następnym dobrym sposobem może być nie tyle co “miotacz ognia” lecz coś tego rodzaju, a chodzi dokładnie o suszarkę, mianowicie suszarkę podłączamy w kuchni i ciepłym powietrzem celujemy w muszki, a te zostaną spalone – dosłownie. Kolejnym dobrym pomysłem będzie zaopatrzeć się w zieleń na przykład melisę, mięte. Ostatnim sposobem, będzie zakup specjalnych produktów do walki z owymi szkodnikami, produkt – “BROS” można kupić w każdym ogrodniczym sklepie, lub zamówić z internetu na przykład allegro lub AmaZon

Mamy nadzieję, że pomogliśmy i będzie łatwiej ci teraz walczyć z muszkami

Author: megamag.pl